Selamat datang ke KISSY918 · deposit dari RM5, withdraw dari RM30 · kebanyakan payout masuk dalam lebih kurang 3 hingga 5 minit bila turnover dah cukup · slot, live casino, tembak ikan, crash, poker dan table game dalam satu wallet · live chat buka 24/7.
UtamaSlotLive CasinoTembak IkanPromosiCashierDaftar
Buku promosi

Bonus KISSY918: semua promosi dan turnover di belakangnya

Ni buku promosi penuh untuk floor kasino dalam talian kami: bonus selamat datang, weekend reload, bonus harian dan dua rebate, semua dengan turnover ditulis sebelah dia, bukan sorok kat nota kaki. Player baru patut mula dengan free credit KISSY918 dulu sebelum masukkan duit.

Bonus KISSY918: semua promosi dan turnover di belakangnya
60%bonus selamat datang sampai RM600
x15turnover atas deposit campur bonus
25%weekend reload
0.6%rebate slot harian

Macam mana bonus jalan kat sini

Semua bonus deposit kat site judi online ni jalan atas asas sama. Korang pilih offer sebelum confirm transfer, bonus masuk dalam baki yang boleh main dalam ringgit, dan deposit campur bonus duduk bawah syarat turnover sampai bonus tu unlock. Sebelum tu, bonus tanda locked kat panel wallet, kat browser dan dalam app mobile.

Satu deposit satu promosi, dan takde cara nak tukar lepas duit masuk, so pilihan tu berlaku kat cashier. Rebate je pengecualian: dia dikira atas turnover bukan atas deposit, jadi dia jalan sekali dengan offer mana pun korang ambil.

Bonus selamat datang: 60% sampai RM600

Bonus selamat datang bayar 60 peratus daripada deposit pertama, sampai RM600 bonus. Minimum deposit RM5, so dia terbuka dari top up paling kecil, dan cap tu sampai bila deposit pertama RM1,000. Satu player sekali je dan atas deposit pertama je. Turnover dia x15 atas deposit campur bonus sekali, bukan atas bonus je.

Deposit yang layak masuk online casino kami melalui rail biasa: Touch 'n Go eWallet, DuitNow QR, Boost, GrabPay, FPX online banking dan transfer dari Maybank, CIMB, Public Bank, RHB atau Hong Leong. Telco PIN reload masuk 85 peratus daripada nilai muka, dan bonus dikira atas jumlah yang masuk. Timing setiap kaedah bayar ada kat page e-wallet KISSY918.

Weekend reload dan daily 15%

Weekend reload bayar 25 peratus atas deposit hari Sabtu dan Ahad, waktu tempatan, dan dia reset setiap hujung minggu. Bonus daily first deposit bayar 15 peratus atas deposit pertama setiap hari, so member yang top up tiga kali pun dapat sekali je. Dua-dua atas asas turnover x15 sama macam bonus selamat datang.

Dua-dua takde perlu code, dan dua-dua tak bayar dalam bentuk free spins: duit masuk sebagai credit yang boleh main terus. Korang tick promosi dalam form deposit, rate keluar sebelum confirm, dan bonus naik kat panel wallet dalam seminit lepas duit masuk. Deposit tanpa tick apa-apa pun boleh, duit masuk bersih takde turnover, dan itu pilihan munasabah kalau korang rancang nak withdraw tak lama lagi.

Rebate harian: slot 0.6%, live 0.4%

Rebate ni macam cashback dalam buku promosi kami, dibayar atas turnover, menang ke kalah, jadi dia satu-satunya bahagian yang tak ikut macam mana hari tu jalan. Turnover slot pulang 0.6 peratus dan turnover live table pulang 0.4 peratus, dikira atas stake settle hari sebelumnya dan masuk Baki automatik. Takde button claim dan takde turnover atas rebate tu.

Pecahan ni wujud sebab dua jenis produk ni gerakkan duit pada kelajuan berbeza, so rate rata akan bayar sangat berlainan untuk duit yang sama berisiko. Turnover live dikira sama ada dari baccarat, roulette, blackjack atau sic bo kat meja Evolution atau Playtech, dan limit meja ada kat page live casino KISSY918. Baca rebate sebagai pengurangan kos, bukan pendapatan: atas RM1,000 turnover slot, dia RM6.

Kira turnover, step demi step

Ambil contoh deposit RM200 hari Sabtu. Kalau ambil bonus selamat datang, bonus dia 60 peratus daripada RM200, iaitu RM120, dan baki yang boleh main jadi RM320. Turnover x15 atas deposit campur bonus, so RM320 darab 15 sama dengan RM4,800 stake yang kena settle.

Kalau ambil weekend reload pula, 25 peratus daripada RM200 ialah RM50, baki jadi RM250, dan syarat dia RM250 darab 15, iaitu RM3,750. Bonus lagi besar, wagering requirement pun lagi besar, setiap kali.

Baca RM4,800 tu dalam spin, bukan dalam ringgit: taruh RM1 satu spin bermakna 4,800 spin, RM2 satu spin bermakna 2,400. Fikir korang nak bonus tu atau nak kebebasan withdraw duit menang bila-bila, sebab deposit bersih boleh cash out ikut rules kat page withdraw KISSY918. Rebate jalan bawah dua-dua, pulang RM28.80 atas RM4,800 turnover slot tu. Semua welcome bonus dan bonus aluan ni dikira dalam MYR atas satu platform, boleh dipakai kat slot jackpot, poker atau meja live. Takde taruh sukan kat sini, dan kredit percuma pun jalan atas peraturan turnover yang sama.

Terma untuk semua offer

Request withdraw masa bonus masih locked akan batalkan bonus tu, dan sistem minta korang confirm dulu sebelum dia jalan. Kadar promosi boleh berubah, dan pengumuman keluar kat site dan channel Telegram sebelum dia berkuat kuasa; offer yang korang dah opt in kekal dengan kadar yang ditunjuk kat cashier.

PromosiKadarBila dia pakaiTurnover
Bonus selamat datang60%, sampai RM600Deposit pertama account barux15 atas deposit campur bonus
Weekend reload25% daripada depositHari Sabtu dan Ahadx15 atas deposit campur bonus
Deposit pertama harian15% daripada depositDeposit pertama hari tux15 atas deposit campur bonus
Rebate slot0.6% daripada turnover slotDibayar harianTakde, masuk terus Baki
Rebate live casino0.4% daripada turnover liveDibayar harianTakde, masuk terus Baki

Soalan lazim

Boleh ambil dua bonus satu deposit?

Tak boleh. Satu deposit satu promosi, dipilih kat cashier. Rebate harian je pengecualian dan dia jalan sekali dengan offer mana pun korang pilih.

Turnover kira menang ke stake?

Stake yang dah settle. Spin RM2 tambah RM2 sama ada dia bayar ke tak, dan round cancel atau bet void takde tambah apa-apa.

Kalau withdraw sebelum turnover siap?

Bonus yang locked tu dibatalkan dan baki korang sendiri yang tinggal dibayar keluar. Sistem minta confirm dulu, so takde jadi tak sengaja.

Bila rebate masuk?

Setiap hari. Kami kira turnover slot dan live casino yang settle hari sebelumnya dan masukkan ke Baki automatik, takde button claim.

Semua game kira sama untuk turnover?

Slot games bawa paling banyak turnover untuk bonus deposit. Kalau ada jenis casino game yang sumbang pada kadar lebih rendah, tab promosi tulis kat offer tu sebelum korang opt in.

Pilih satu promosi sebelum deposit, baca angka turnover sebelah dia, lepas tu main ikut stake yang korang dah rancang.Daftar & Claim
Daftar & claim RM10 free credit